Villapark Lipno Dreams


REALITY LIPNO

Níže výber z našeho výberu luxusní dovolené na Lipne. Pro více informací mužete vždy kontaktujte nás.

 

Vila Alfa - villapark Lipno Dreams
Luxusní, dvoupodlažní rodinné vila, s obytnou plochou 120 m2. Plocha pozemku: 778m2. Z domu krásný výhled na jezero Lipno. Krome toho, v peší vzdálenosti od ski.
Tento dum se nachází v dolní cásti parku.
Rok výstavby: 2008. Cena: prodáno s nábytek.


Tato vila, s názvem Alfa, sestává ze vstupní haly, obývacího pokoje, kuchyne, ložnice, koupelny se sprchovým koutem a toalety. V 1. patre se nachází tri ložnice, dve koupelny a toalety. Vila také disponuje extra silnou izolací zdí a zárubne oken jsou opatrené dvojitým sklem. Uvedená cena již zahrnuje pripravenou kuchyni (vcetne kuchynských spotrebicu), podlahové kachle / plovoucí podlahy, kompletne vybavenou koupelnu, vybudovanou zahradu s dlažbou.
WiFi a satelitní TV.
Vynikající pronájem potenciál.

kliknete zde pro více fotografií.

 

 

 

 

Vila Gamma - villapark Lipno Dreams
Luxusní, dvoupodlažní rodinné vila, s obytnou plochou 240 m2. Plocha pozemku: 1.104m2. Z domu krásný výhled na jezero Lipno. Krome toho, v peší vzdálenosti od ski.
Tento dum se nachází v dolní cásti parku. Velká zahrada s extra parkovacími místy. Tento dum nebyl nikdy pronajat.
Rok výstavby: 2008. Cena: prodáno s nábytek.


Tato vila, s názvem Gamma, sestává ze vstupní haly, obývacího pokoje a krb, kuchyne, ložnice, koupelny se sprchovým koutem a toalety a infracervená sauna. V 1. patre se nachází ctyri ložnice, dve koupelny a toalety. Vila také disponuje extra silnou izolací zdí a zárubne oken jsou opatrené dvojitým sklem. Uvedená cena již zahrnuje pripravenou kuchyni (vcetne kuchynských spotrebicu), podlahové kachle / plovoucí podlahy, kompletne vybavenou koupelnu, vybudovanou zahradu s dlažbou.
WiFi a satelitní TV.
Vynikající pronájem potenciál.

kliknete zde pro více fotografií.